au.gro.artsada%40pihsrebmem

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

au.gro.artsada%40pihsrebmem

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

ПРОГРАМА КОРПОРАТИВНОГО ЧЛЕНСТВА ADASTRA

Програма корпоративного членства в ADASTRA надає унікальну можливість вести діалог представникам українського та іноземного бізнесу, найкращим українським й іноземним експертам, органам державної влади та дипломатичним представництва

Ми хочемо допомогти відкрити іноземцям Україну, а нашим співвітчизникам — світ. 

ТРИ ВИДИ ЧЛЕНСТВА 

Корпоративне членство доступне за трьома видами: ІНОЗЕМЦІ (€5,000 щорічно), УКРАЇНЦІ ( (€5,000 щорічно) та ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (БЕЗКОШТОВНО) .

ІНОЗЕМЦІ

ADASTRA ставить собі за мету максимально сприяти взаємодії іноземних компаній з українським бізнесом та українською владою.

ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Програма корпоративного членства в ADASTRA – це ваш доступ до світу українського бізнесу, ключ до розуміння нашого ділового середовища.

УКРАЇНЦІ

Одна з головних цілей ADASTRA – пояснити українцям глобальні та регіональні процеси, Корпоративне членство ADASTRA для українських компаній - це ваше "вікно у світ".

ПЕРЕВАГИ

Крім безпосередньої комунікації з українськими та іноземними компаніями, корпоративне членство в ADASTRA забезпечує наступне:

Heading photo

Корпоративний член отримує доступ до мережі сервісів українських компаній, партнерів програми корпоративного членства в ADASTRA.

Розуміючи, наскільки важким є процес інтеграції бізнесу в українську економічну систему, ми зібрали флагманів різноманітних галузей (від юриспруденції чи аудиту до маркетингу та піару) в одному місці, щоб Ви як корпоративний член могли одразу (та ще й зі знижкою) “відкрити для себе Україну”, не переймаючись пошуком контрагентів — такі компанії перелічені нижче як партнери.

Heading photo

Програма корпоративного членства в ADASTRA передбачає можливість долучитися до діалогу з різноманітними державними установами.

Разом з ADASTRA Ваш бізнес зможе регулярно доносити держслужбовцям, зокрема й під час публічних дискусій та закритих зустрічей, свої потреби, рекомендації чи враження про ведення бізнесу в Україні. Корпоративне членство — це гарантія безпеки та забезпечення того, щоб Ваш голос враховувався.

Heading photo

Корпоративний член отримає безкоштовний доступ до Hack Ukraine — нашого щомісячного аналітичного дайджесту про головні економічні, політичні та економічні події в Україні.

На хвилях істерії та фейків, які популяризують залежні ЗМІ, дуже важливо отримувати справжню інформацію про реальний стан справ. Якщо ж Вам буде потрібна будь-яка інша інформація, Ви завжди можете замовити аналітичні послуги нашого центру зі знижкою.

Heading photo

Програма корпоративного членства — це Ваш провідник до українського експертного світу.

Наші корпоративні члени отримують можливість регулярно проводити консультації з експертами нашого центру та найкращими українцями фахівцями різноманітних галузей. Ми розуміємо експертне середовище, знаємо справжніх професіоналів і хочемо допомогти Вашій компанії побудувати діалог з українськими аналітичними центрами.

Heading photo

Левова частина Вашого членського внеску буде використана для розбудови відповідної дослідницької регіональної програми нашого аналітичного центру.

Тобто, якщо Ви, наприклад, представляєте африканську компанію, то Ваш внесок допоможе нам утримувати команду фахівців-африканістів. Вкладаючи власні кошти в розвиток програм нашого центру, Ви допомагаєте привертати інтерес до Вашого регіону та теми з боку громадськості та держави. У довгостроковій перспективі такий інтерес трансформується в більш стійкі та розвинені відносини між нашими країнами.

Heading photo

Постійний діалог та комунікація з іноземним бізнесом та посольствами.

Програма корпоративного членства в ADASTRA не ставить собі жодних обмежень стосовно географічної чи професійної приналежності іноземних компаній. Ми відкриті до будь-якого іноземного бізнесу, оскільки ми досліджуємо всі регіони світу. Чим більше країн буде представлено в нашій програмі, тим легше буде зав'язати потенційні партнерські зв’язки.

Heading photo

Як іноземні, так і українські компанії у межах програми корпоративного членства мають доступ до мережі сервісів українських компаній, партнерів програми корпоративного членства в ADASTRA.

Ми зібрали для Вас флагманів різноманітних галузей (від юриспруденції чи аудиту до маркетингу та піару) в одному місці, щоб Ви як корпоративний член могли одразу (та ще й зі знижкою) “відкривати для себе світ” шляхом експорту чи спростити життя своїй компанії. Такі компанії перелічені нижче як партнери.

Heading photo

Члени корпоративної програми в ADASTRA мають можливість долучатися до діалогу з різноманітними державними установами.

Наша ціль — це сприяти побудові відповідного бізнес-клімату як для іноземців, так і для українців. Разом з ADASTRA Ваш бізнес зможе регулярно доносити держслужбовцям, зокрема й під час публічних дискусій та закритих зустрічей, свої потреби чи рекомендації щодо ведення бізнесу. Корпоративне членство — це гарантія безпеки та того, що Ваш голос буде враховано.

Heading photo

Програма корпоративного членства — це Ваш провідник до українського експертного світу.

Наші корпоративні члени отримують можливість регулярно проводити консультації з експертами нашого центру та найкращими українськими фахівцями в різноманітних галузях. Ми розуміємо експертне середовище, знаємо справжніх професіоналів і хочемо допомогти Вашій компанії побудувати діалог з українськими аналітичними центрами.

Heading photo

Корпоративне членство — це Ваш доступ до світу українського бізнесу, ключ для розуміння нашого бізнес-середовища.

Спілкуючись із різноманітними представниками українського приватного сектору, Ви будете краще знати проблеми, перспективи та бажання українських підприємців. Отже, іноземні посольства зможуть допомогти акредитуючим державам краще проводити зовнішньоекономічну політику стосовно України, українські — краще відстежувати тенденції українського бізнесу для пошуку відповідних партнерів у країнах перебування.

Heading photo

Програма корпоративного членства — це платформа, покликана максимально полегшити життя іноземному бізнесу.

 Компанії у межах програми корпоративного членства мають доступ до мережі сервісів українських компаній: ми зібрали флагманів індустрії у різноманітних галузях (від юриспруденції чи аудиту до маркетингу та піару). Такі компанії перелічені нижче як партнери. Як член програми, Ви зможете переконатися, що ми варті довіри іноземних компаній, що ми зробимо максимально приємним їх досвід співпраці з Україною.

Heading photo

Ваша участь у нашій корпоративній програмі — це привернення уваги до країни, яку Ви представляєте, або до країни Вашого перебування.

Йдеться не про формальне членство, а про функціональний механізм співпраці та довгостроковий діалог: аналітичний центр ADASTRA регулярно здійснює дослідження та проводить дискусії стосовно низки питань міжнародних відносин. Ми завжди раді долучати до наших обговорень не лише представників влади, а й представник посольств. 

Heading photo

Програма корпоративного членства в ADASTRA — це перша в Україні неформальна платформа для комунікацій з іншими посольствами (як з українськими, так і з іноземними).

Якщо Ви представляєте іноземну країну в Києві, Ви зможете провести діалог із людьми, які представляють Україну на Вашій Батьківщині й навпаки. Ба більше, завдяки нашому корпоративному членству у Вас завжди буде шанс зав’язати ділові контакти й у перспективі покращити відносини з іншими іноземними посольствами-членами нашої програми.

РАЗОМ ІЗ НАМИ

Актуально станом на 23 лютого 2021.

  • ЧЛЕНИ

    Список формується

  • ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

    Список формується

  • ПАРТНЕРИ

    Ares (митні послуги / вантажоперевезення)BlockchainLab (блокчейн-консалтинг)ADASTRA EDU (освітні курси)ADASRTRA LAW (юридичні послуги)ADASTRA INFLUENCERS AGENCY (інфлюенсер-маркетинг)

ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО ПРОГРАМИ КОРПОРАТИВНОГО ЧЛЕНСТВА ADASTRA

Аналітичний центр ADASTRA - це єдиний український аналітичний центр, що потрапив у категорію Best New Think Tanks світового рейтингу аналітичних центрів To Go Global Think Tank Index 2020.
Наш аналітичний центр досліджує всі міжнародні теми та різні виміри міжнародних відносин, у тому числі й Азію, Африку та Латинську Америку: від Нової Зеландії та Ісландії до Чилі та В’єтнаму.
Ми співпрацюємо з різноманітними українськими та іноземними ЗМІ (Українська Правда, НВ, Kyiv Post, New Europe, Rzeczpospolita) ,телеканалами, радіостанціями та багатьма дослідницькими установами такими як Atlantic Council, Wilson Center (США), MITVIM (Ізраїль), CSEA (Нігерія), IPRI (Пакистан), CARI (Аргентина), ECFR, Carnegie Europe, Geocase (Грузія), Royal Elcano Institute (Іспанія), ASLI (Малайзія), Canadian Global Affairs Institute (Канада) і т.д.
Ми також працюємо й з державним сектором: міністерствами, губернаторами, депутатами та парламентською делегацією у ПАРЄ.
Програма корпоративного членства — це послідовне продовження філософії аналітичного центру ADASTRA. Ми переконані, що майбутнє успішної української зовнішньої політики нерозривно пов’язане з перетворенням нашої держави на глобального гравця.
У той час як ADASTRA вже довгий час займається експертною дипломатією з дослідницькими та урядовими установами з США, Аргентини, Іспанії, Франції, Малайзії, Пакистану, Ізраїлю, Нігерії, Німеччини та багатьох інших держав, прийшов час інституалізувати українську економічну дипломатію.


АДРЕСА

Київ, вул. Василя Верховинця

САЙТ

adastra.org.ua

ПОШТА

au.gro.artsada%40pihsrebmem

Дякуємо!

Зв'яжемось із Вами найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.