МИ –ЦЕADASTRAAGENCY

ADASTRA AGENCY – це незалежне українське консалтингове агентство, що спеціалізується на взаємодії з державною владою, сприянні торгівлі, стратегічному консалтингу, створенні аналітичних матеріалів та вирішенні проблем наших клієнтів.
В рамках еволюції Аналітичного центру ADASTRA частина нашої команди вирішила перейти до консалтингової діяльності для створення “екосистеми ADASTRA”. ADASTRA AGENCY співпрацює з експертами аналітичного центру з низки питань, але функціонує на повністю незалежній основі.
ADASTRA AGENCY об’єднує людей з різним досвідом, надаючи нашим клієнтам можливість отримати різнобічні погляди на їхні питання. Ми обговорюємо кожен кейс разом, щоб знайти людей, які найкраще підходять для роботи над вирішенням проблеми, завжди залишаючись на зв'язку один з одним, якщо виникає потреба в погляді збоку.
ADASTRA AGENCY знаходиться в Києві. Однак кордони не грають великої ролі для нас: наші партнери спілкуються з нами з Оттави, Буенос-Айреса, Ер-Ріяда, Рима, Парижа, Відня, Берліна, Варшави, Пекіна, Нью-Делі чи Сінгапура.
ADASTRA AGENCY пишається своєю великою мережею національних та міжнародних партнерів. Наша мережа торгових палат, бізнес-асоціацій, посольств та різноманітних консалтингових фірм у будь-якій частині світу дає нам можливість працювати над унікальними кейсами.
Філософія ADASTRA полягає в тому, щоб стати моістком між українськими та іноземними стейкхолдерами, щоб допомогти Україні повністю реалізувати свій потенціал у міжнародних відносинах.
Завдання ADASTRA AGENCY – втілити цю мету!