МИЦЕADASTRAAGENCY

ADASTRA AGENCY - це незалежне українське консалтингове агентство, що спеціалізується на взаємодії з державною владою, сприянню торгівлі, стратегічному консалтингу, створенню аналітичних матеріалів та вирішенню проблем наших клієнтів.
В рамках еволюції Аналітичного центру ADASTRA, частина нашої команди вирішила перейти до консалтингової діяльності для створення “екосистеми ADASTRA”. ADASTRA AGENCY досі співпрацює з експертами аналітичного центру з цілого ряду питань, але функціонує на повністю незалежній основі.
ADASTRA AGENCY об’єднує людей з різним досвідом, надаючи нашим клієнтам можливість отримати різнобічні погляди на їх питання. Ми обговорюємо кожен випадок разом, щоб знайти людей, які найкраще підходять для роботи над кейсом, завжди залишаючись на зв'язку один з одним, якщо виникає потреба у думці збоку.
ADASTRA AGENCY знаходиться в Києві. Однак кордони не грають великої ролі для нас: наші партнери спілкуються з нами з Оттави, Буенос-Айресу, Ер-Ріяду, Риму, Парижу, Відня, Берліна, Варшави, Пекіна, Нью-Делі чи Сінгапуру.
ADASTRA AGENCY пишається своєю великою мережею національних та міжнародних партнерів. Наша мережа торгових палат, бізнес-асоціацій, посольств та різноманітних консалтингових фірм у будь-якій частині світу дає нам можливість працювати над унікальними кейсами.
Філософія ADASTRA полягає в тому, щоб стати мостом між українськими та іноземними стейкхолдерами, щоб допомогти Україні повністю реалізувати свій потенціал у міжнародних відносинах.
Завдання ADASTRA AGENCY - здійснити наш задум!