• Illustration

  Проєкт:

  Формативне дослідження в Україні — Ігрові фільми

  Послуга:

  Збір даних

  Клієнт:

  Altai Consulting (Франція)

  Вивчення реакції батьків та дітей на п'ять короткометражних фільмів, пов'язаних з українською культурною ідентичністю. У рамках дослідження було проведено 50 глибинних інтерв'ю з респондентами, з метою з'ясування їхнього сприйняття відео та їхнього змісту (важливості, релевантності для дитини, симпатій до персонажів тощо).

 • Illustration

  Проєкт:

  Аналіз ринку Кенії: кукурудза насіннєва

  Послуга:

  Дослідження ринку

  Клієнт:

  Українська агрокомпанія

  Дослідження аграрного ринку Кенії щодо потенційного експорту кукурудзи насіннєвої з України. Врахування щодо аналізу регулювання митних процедур. Глибина ринку. Розрахунок ціни. Логістика. Споживчий характер. Конкурентне середовище. Аналіз сертифікацій і квотування. Податкування.

 • Illustration

  Проєкт:

  Віртуальна місія з акселерації експорту в Україну

  Послуга:

  Пошук партнерів і дослідження ринку

  Клієнт:

  Національне агентство сприяння торгівлі Малайзії

  Підтримка нетворкінгового заходу для малайзійських компаній, що прцюють у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, електротехніки та електроніки, медичних рукавичок, паливних добавок, пальмової олії та продуктів на основі кокосової олії. Пошук відповідних партнерів з України. Презентація потенціалу української економіки в окремих галузях для малазійського бізнесу.

 • Illustration

  Проєкт:

  Дослідження ринку кави України

  Послуга:

  Дослідження ринку

  Клієнт:

  Група компаній у сфері роздрібної торгівлі

  Комбіноване дослідження (кабінетне+ польове) ринку кави в найбільших містах України та визначення особливостей ціноутворення на кавову продукцію. Зібр та обробка даних і підготовка рекомендацій щодо дій на цьому ринку для групи компаній Terwin Group (EVA).

 • Illustration

  Проєкт:

  Дослідження благодійного середовища України

  Послуга:

  Збір даних

  Клієнт:

  Українська громадська організація

  Дослідження благодійності в Україні під час війни. Опитування та глибокі інтерв’ю зі стейкхолдерами. Надання рекомендацій з розвитку благодійного порталу "Допоможи Україні".

 • Illustration

  Проєкт:

  Дослідження ВПК Східної Європи

  Послуга:

  Дослідження

  Клієнт:

  Defence iQ

  Оцінка юридичних та фізичних викликів з точки зору прийняття стандартів НАТО Україною та обмеження впливу НАТО на переозброєння України. Вивчення партнерства України з іншими країнами Східної Європи у нарощуванні промислового та військового потенціалу.