OUTSIDE OF THE BLOG

ОСВІТА, ЩО ДОПОМОГАЄ

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА


Завантажити

ДЯКУЄМО!

Лінк буде відправлено на пошту

Can't send form.

Please try again later.

Хто ми такі?

Ми - аналітичний центр «ADASTRA» (adastra.org.ua), що спеціалізується виключно на вивченні міжнародних відносин/права/ої економіки, освітня платформа «ADASTRA EDU» та юридична платформа «ADASTRA LAW». Наш аналітичний центр досліджує всі міжнародні теми (Африка, Азія, Латинська Америка) та різні виміри міжнародних відносин, у тому числі екологічну, соціальну та енергетичну політику.
Серед наших партнерів наразі є «Українська Правда», «ЛІГА. net», «Новое Время», 1+1, ICTV, телеканали «Україна», НАШ, «Громадське», «Kyiv Post», UA: Українське радіо, Радіо НВ, «Rzeczpospolita» (Польща), іноземні дослідницькі установи «Atlantic Council», «Kennan Institute», «MITVIM» (Ізраїль), RCSS (Шрі-Ланка), BISS (Білорусь) Посольства (Узбекистану, Латвії, Словакії), Міністерство закордонних справ та Торгово-промислова палата. Даний курс ми проводимо у партнерстві з благодійним фондом «Таблеточки» на нашій освітній платформі «ADASTRA EDU»: це революційний метод онлайн-освіти, завдяки якому саме ти обираєш для себе конкретні курси, лекції та консультації. ADASTRA EDU уможливлює лекції про зовнішню політику Гамбії, міжнародне податкове право, зелену економіку, медіаграмотність та багато багато інших тем.

Що таке цей курс?

Це майданчик, що дає різноманітні знання, які використовуються блогерами та медійниками для їх успіху та за допомогою яких можна навчитися самовираженню та змінювати наш світ. Протягом нашого курсу наші лектори спробують показати вам свою іншу соціальну роль: вони не небожителі, а такі ж люди як всі і також стикаються з різноманітними проблеми та разючою несправедливістю. Тому їх внесок полягає у тому, щоб розповісти та привернути увагу до конкретної проблеми - саме з дискурсу виростають потрібні зміни та реформи, необхідні для прогресивного розвитку нашого соціуму.

Стуктура проєкту

В одну «суперсуботу» на платформі ZOOM 5 сучасних лідерів думок поділяться своїми думками про те, на що напрямлена їх діяльність. Саме тому наш проєкт називається «OUTSIDE OF THE BLOG»

Мета проєкту

Ми хочемо показати, що блогінг може бути корисним, пізнавальним, а за його допомогою можна допомагати людям і робити світ кращим. Медійна революція ХХІ століття призвела до занепаду традиційних ЗМІ (газет, радіо, телебачення) та росту популярності окремих осіб та груп. Наразі не потрібно закінчувати журфак, для того щоб висвітлювати суспільно-важливі події. Наш курс має на меті донести до широкої аудиторії те, що блогери впливають на життя людини, у першу чергу на молодь, не менше, а можливо й більше ніж усілякі урядові чи муніципальні програми

Як потрапити на наш курс?

1

Захотіти послухати лекції наших спікерів

Бажання – це головне.

2

Зробити донат 

Будь-яка сума, адже ніяка допомога не буває маленькою, на сторінці нашого проєкту на сайті БФ «Таблетчоки».  

3

Зробити скрін чи завантажити квитанцію донату

Їх ви завантажуєте у реєстраційну форму, що знаходиться вище.

4

Заповнити реєстраційну форму на сайті 

Де ти можеш задати спікеру питання. (Ми оберемо найкращі, та задамо спікеру із посиланням на Вас)

5

Отримати лінк на зум-лекції

Його ви отримаєте після проходження реєстрації

6

Радіти, що саме ти допоміг/допомогла дітям одужувати


Сторінка нашого проєкту на сайті БФ «Таблетчоки» 

Наш партер - БФ «Таблеточки»Чому?

Зібралися ми всі такі круті амбасадори та інфлюенсери та почали рефлексувати про соціальні проблеми та цінність нашого курсу. Ми дійшли висновки, що зміна світу починається з маленьких кроків («Подорож у тисячу лі починається з першу кроку» (с) Лао-Цзи). Тому нашим спільним кроком є фандрейзінгова компанія на підтримку підопічним онкохворим діткам БФ «Таблеточки». Ми обіцяємо тобі якось покращувати наш світ - і одразу ж виконуємо маленьку частинку нашої обіцянки: спільно з тобою ми можемо це зробити.

PER ASPERA AD ASTRA