СКІЛЬКИ В ТЕБЕ ЧАСУ?

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Deadline: Березень 24, 2020

КУРСИ УЖЕ У ПРОДАЖІ

Заповніть форму, і ми зв'яжемось із вами упродовж 2 днів!

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ НА КУРСАХ ВІД "ADASTRA"?

Отримуй фахову аналітику

 Знання які ви отримаєте від наших лекторів є результатом довгих напрацювань, поданих у легкій формі для аудиторії. Більше в Україні лекцій про астрополітику чи про політику держав в Арктиці замовити неможливо.

Рахуй гроші

В межах нашої освітньої програми ми будемо апелювати реальними сумами у царині лобізму, політтехнологій, енергетики чи кібербезпеки. 60 доларів за барель: багато чи мало? 

Формуй стратегії

Ми не закликаємо погоджуватися з усіма нашими думками, але наполягаємо на критичному мисленні кожного учасника. Після завершення курсів кожен зможе переосмислити систему міжнародної політики та сформолювати власну державу стратегію.

Будуй зв'язки

Соціальні контакти вирішують все: наша сертифікаційна програма це унікальна можливість познайомитись з десятками схожих людей, які хочуть зрозуміти, що відбувається навколо.

Стань зіркою

Наші аналітики уважно стежуть за кожним з учасників: тому будьте активні, і можливо ти отримаєш запрошення на стажування від нашого аналітичного центру вже на останньому занятті програми.

Розберися з собою

Наша програма це демо-версія світу міжнародної політики та мільйону інтриг навколо нього. Можливо наступний Макіавеллі сидить саме в тобі, і саме тобі треба вступати на «міжнародні» спеціальності? Щоб це дізнатися, треба прийти на нашу програму.

Розширюй кругозір

Все нормально, якщо після курсу ти не захочеш йти в МЗС, але хіба розуміти світ потрібно тільки дипломатам? Наші курси це унікальна можливсіть саморозвитку та знищення парадигми: щоб стати асом Близького Сходу потрібні роки, а щоб зрозуміти закономірнності 45 хвилин.

Навчайся 

Наша програма це умовна лабораторія експериментів над подіями в сфері міжнародних відносин. Моделювання подій міжнародних відносин це чудовий практичний досвід здобути нові навички та навчитися чогось нового.