МИ –ЦЕADASTRAAGENCY

ADASTRA AGENCY – це українське консалтингове агентство, що спеціалізується на зовнішньоекономічній діяльності, створенні аналітичних матеріалів та взаємодії з державною владою.
В рамках еволюції Аналітичного центру ADASTRA частина нашої команди вирішила перейти до консалтингової діяльності. ADASTRA AGENCY співпрацює з експертами аналітичного центру, але функціонує на повністю незалежній основі.
ADASTRA AGENCY об’єднує людей з різним досвідом, надаючи нашим клієнтам можливість отримати різнобічні погляди на їхні потреби. Ми обговорюємо кожен кейс разом, щоб знайти людей, які найкраще підходять для роботи над вирішенням проблеми, завжди залишаючись на зв'язку один з одним.
ADASTRA AGENCY знаходиться в Києві. Однак кордони не грають великої ролі для нас: наші партнери спілкуються з нами з Оттави, Буенос-Айреса, Ер-Ріяда, Рима, Парижа, Відня, Берліна, Варшави, Пекіна, Нью-Делі чи Сінгапура.
ADASTRA AGENCY пишається своєю великою мережею національних та міжнародних партнерів. Наша мережа торгових палат, бізнес-асоціацій, посольств та різноманітних консалтингових фірм у будь-якій частині світу дає нам можливість працювати над унікальними кейсами.
Філософія ADASTRA полягає в тому, щоб стати містком між українськими та іноземними стейкхолдерами та допомогти Україні реалізувати свій потенціал у світі.
Завдання ADASTRA AGENCY – втілити цю мету!