ПРО НАС

ПРЕАМБУЛА

Головним завданням аналітичного центру "ADASTRA" є покриття в інформаційному просторі міжнародних відносин (міжнародної політики, міжнародного права, міжнародної економіки) всіх регіонів світу, знання про яких бракує пересічному українцеві. Підвищити рівень обізнаності суспільства у сфері міжнародних відносин — ось одна з наших головних цілей. Масштаб проблеми досить великий, тому що найпопулярніші теми — це "тарифи на газ", "пенсії" та "що сказав політик чи чиновник". Нашою ж метою є показати населенню, у першу чергу групі 18-35, що міжнародка — це цікаво та корисно, а також те, що людина сучасна повинна орієнтуватися в тому, що відбувається у світі та як це може вплинути на її життя. 
Чому це важливо?
 По-перше, ми переконані, що сучасна людина повинна мати базові, елементарні знання з усіх сфер людського життя. У школі чи в університеті, окрім спеціалізованих навчальних закладів, немає предмету "міжнародні відносини", "міжнародна політика" чи "міжнародне право". По суті, люди отримують первинні знання з новин, які є виключно поверхневою передачею, іноді навіть заангажованою, інформації про ту чи іншу подію чи процес. Саме тому здатність розбиратися в тому, що відбувається у світі, є дуже важливою навичкою.По-друге, своєю просвітницькою роботою, на нашу думку, ми сприяємо євроатлантичній інтеграції: по суті, отримання правдивого та об’єктивного аналізу є найефективнішим засобом боротьби проти російських фейків та пропаганди в епоху «постправди». Ми здійснюємо внесок у процес деміфізації Європейського Союзу та НАТО: розповідаємо про проблеми та виклики ЄС та НАТО, але — найголовніше — про функціональну антропоцентричну систему та підходи до вирішення найрізноманітніших проблем.

Наші цілі

— Розширити поле міжнародно-політичних досліджень в українському інформаційному просторі.— Об’єктивно висвітлювати події та процеси глобальної політики в різних регіонах світу, яким приділяється недостатньо уваги вітчизняними ЗМІ й аналітичними центрами.— Підвищити рівень обізнаності суспільства, зокрема молоді, у сфері міжнародних відносин.— Створювати якісний матеріал, що надаватиме об’єктивну аналітику регіональних подій, які мають визначальний вплив на систему міжнародних відносин та світовий порядок загалом.— Сприяти ефективному здійсненню зовнішньої політики України в час кристалізації нової системи міжнародних відносин шляхом досліджень та критичного аналізу процесів та явищ міжнародного середовища.

Наші завдання

— Створити потужну аналітичну платформу, відкриту для публікацій молодих перспективних науковців у сфері міжнародних відносин.— Пропонувати шляхи вирішення міжнародно-політичних проблем та дієві методи реагування на глобальні виклики сучасності.— Організовувати конференції, панельні дискусії та круглі столи із залученням незалежних експертів, представників органів державної влади та громадського сектору.