АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

PER ASPERA – AD ASTRA

АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

PER ASPERA – AD ASTRA

Карʼєра

Ви налаштовані формувати квітуче, безпечне та яскраве майбутнє? Станьте частиною нашої інноваційної команди прогресивних дослідників. Приєднуйтесь до нас у нашому прагненні створити краще майбутнє для всіх.

ADASTRA

Приєднання до ADASTRA - це можливість працювати в атмосфері інновацій та натхнення. Наш офіс розташований в UNIT.City, визначному парку інновацій України, який відомий як місце прогресу та прогресивного мислення. UNIT.City - це не просто місцезнаходження, а процвітаюча спільнота інноваторів, технологів та підприємців. Це місце, де ідеї розквітають, а співпраця є способом життя.
Будучи членом команди ADASTRA, ви матимете неперевершений доступ до передових засобів та ресурсів UNIT.City. Включно зі висококласних дослідницьких лабораторій, спільних робочих просторів та мережі фахівців галузі. Регулярно проведені заходи, майстер-класи та семінари в парку забезпечують вам постійне ознайомлення з останніми тенденціями та розвитками у галузі.

Ми пристрасно прагнемо досліджувати та відповідати на актуальні питання, які формують наше майбутнє. Наші дослідження охоплюють від розуміння трансформаційного впливу соціальних наук до пом'якшення глобальних конфліктів чи вивчення того, як розвиток технологій може змінити ринок праці.
Хоча дослідження є фундаментом нашої роботи, ADASTRA Fellows являє собою простір різноманітних ідей та думок. Ми пропонуємо кар'єру в широкому спектрі областей, включаючи організацію заходів, керівництво проектами, технологічну підтримку та конструктивні комунікаційні ролі. Також ви можете приєднатися до нашої команди як fellow, який змінює світ крізь дослідження.
Приєднуючись до нашої команди, ви станете частиною групи найбільш інноваційних експертів у галузі, відіграючи важливу роль у сприянні позитивним змінам у світу.

Наші Люди в Числах

23

ЧЛЕНА КОМАНДИ

100%

ВОЛОДІЮТЬ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ

52%

НАВЧАЛИСЯ ЗА КОРДОНОМ

Навчання та Розвиток

Ви приносите мотивацію та ідеї, а ADASTRA надасть освіту та необхідну інфраструктуру для вашого розвитку, щоб підтримати ваші цілі.
Ми пропонуємо ретельно розроблену та мотивуючу програму адаптації для кожного нового члена нашої команди, аби забезпечити позитивний старт їхньої кар'єри в нашій організації. Додатково, ми забезпечуємо постійне змішане навчання через цифрові платформи та особисті сесії, які охоплюють як soft та hard навички.

КАРʼЄРА — Актуальні Можливості

Стажування

Стажування в ADASTRA пропонує унікальний досвід практичного навчання через тримісячну інтеграцію у нашу команду

Вибрати файл
Вибрати файл

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Стежити за нами

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах та будьте в курсі подій!