PER ASPERA – AD ASTRA I THINK TANK

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

PER ASPERA – AD ASTRA I THINK TANK

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

КОМАНДА

ТАРАС ПРОДАНЮК

Виконавчий директор

ЯРОСЛАВ СУПРУН

Директор з досліджень

КРІСТІНА ПЕТРОНЮК

Директорка з правових питань

ВІКТОР КАРВАЦЬКИЙ

Директор з розвитку

Анастасія Сахарова

Латинська Америка

Антон Ганоцький

Азійсько-Тихоокеанський регіон

Антон Кучеренко

Австралія та Океанія

Богдан Коваленко

Північна, Західна Європа

Богдан Мироненко

Центрально-Східна ЄвропаБалкани

Віктор Карвацький

Енергетика & ЕкологіяБлизький Схід

Дмитро Борзенко

Астрополітика

Ілля Нестеренко

Африка

Марта Беля

Економіка

Мирослав Станішевський

Сполучені Штати

Олексій Откидач

Латинська АмерикаПівденна Європа

Олександр Булін

Близький Схід

Олександр Ворона

ТуреччинаБалкани

Олеся Мацькович

Східна та Південна Азія

Станіслав Ковальчук

Менеджер з партнерствЦентрально-Східна Європа

Тарас Проданюк

КанадаБезпека та цифровізація

Ярослав Супрун

Європейський СоюзВнутрішня політика

Анатолій Черниш

Міжнародна безпека

Анна Тараненко

Латинська АмерикаМіжнародна безпека

Богдана Садомська

Кібербезпека

Тарас Сторожинецький

Північна Європа

Андрій Марценюк

Редактор

Богдан Коваленко

СММ-менеджер

Тарас Проданюк

Член правління

Віктор Карвацький

Член правління

ЗАСНОВНИКИ

Illustration

Тарас Проданюк

Світ міжнародної політики тісно взаємопов'язаний. Дії одних держав проходять відлунням на інші континенти, постійно змінюючи глобальні тренди та процеси. Як події в Азії, Африці чи Америці впливають на ваше життя? Про це ми розповідаємо нашим читачам на сторінках ADASTRA.

Illustration

Ярослав Супрун

ADASTRA – це платформа для вільних, неупереджених думок, нових ідей та підходів. Тут кожен може реалізувати себе, свій авторський потенціал, показати власне бачення тих чи інших міжнародно-політичних проблем. У нас немає обов'язкових чи необов'язкових тем. Головне – ваше бажання удосконалюватися і створювати якісний матеріал.

Illustration

Віктор Карвацький

На думку багатьох українських ЗМІ, геополітичні уявлення пересічного українця закінчуються трикутником Вашингтон-Брюссель-Москва. Ми переконані, що світ не обмежується названими акторами міжнародних відносин, а такі самобутні регіони як Африка, Азія, Океанія та Латинська Америка несправедливо обділені увагою. На ADASTRA ми розповідаємо вам про актуальні процеси та події з усіх регіонів планети, адже не існує нецікавих тем, є лише неякісна аналітика.

 • ДИРЕКТОРАТ

  ● Реалізовує інституційні цілі та програму роботи центру. ● До складу входять директори з відповідних напрямів діяльності центру та виконавчий директор.

 • ЕКСПЕРТНА РАДА

  ● Це колектив штатних експертів ADASTRA, що готують аналітичні продукти в письмовому, аудіо та відео форматах. ● Члени ради надають коментарі для медіа та у відповідь на публічні запити. ● Беруть участь в реалізації проєктів центру. ● Популяризують діяльність ADASTRA як на національному, так і на міжнародному рівнях.

 • АСОЦІЙОВАНІ ЕКСПЕРТИ

  ● Це колектив нештатних експертів ADASTRA, що мають великий досвід співпраці з центром.● Беруть часткову участь в реалізації проєктів центру. ● Популяризують діяльність ADASTRA як на національному, так і на міжнародному рівнях.

 • ПЕРСОНАЛ

  ● Співробітники ADASTRA, які вдосконалюють напрацювання експертної ради та директорату, роблячи їх якісними, змістовними, цікавими та доступними для аудиторії.

 • ПРАВЛІННЯ

  ● Встановлює місію, бачення, цінності та цілі організації.● Визначає глобальний вектор розвитку центру.● Забезпечує діяльність організації як юридичного суб’єкта.● Захищає активи організації та забезпечує її економічну та фінансову життєздатність.● Визначає стандарти діяльності центру.● Затверджує план роботи та спеціальні проєкти.● Наймає, оцінює роботу та звільняє виконавчого директора.● Контролює та оцінює програму діяльності ADASTRA.

 • ЗАСНОВНИКИ

  ADASTRA започаткована 2019 року групою молодих фахівців зі спеціальності міжнародні відносини, котрі поставили собі за мету наповнити вітчизняний інфопростір якісною аналітикою про зовнішню політику країн світу. Саме з цих людей розпочалась історія аналітичного центру ADASTRA.