СПЕЦВИДАННЯ

Company picture

"КАБМІН МРІЇ 2019"

Хто стане наступним прем'єром України? 
Цього ми, звісно, не знаємо й прогнозувати не можемо, але можемо рекомендувати!
Піклуючись про долю України, ми хочемо запропонувати громадськості, партіям ВРУ ІХ скликання, народним депутатам України, Президенту України Володимиру Зеленському, голові ОПУ Андрію Богдану та Офісу Президента України технократів, які, на нашу думку, могли б впоратися з викликами сьогодення.
При підготовці рекомендації ми керувалися не політичною доцільністю чи партійною приналежністю, а досягненнями та навичками людини.
Як же виглядає наш уряд “технократів”? 

Company picture

"ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 2019"

Аналітичний центр «Аd Astra» у партнерстві з Центром Безпекових Ініціатив презентує дослідження-проєкцію складу ВРУ ІХ скликання — проєкцію результатів парламентських виборів.
Ми розібрали, які політичні сили ввійдуть у парламент, а які ж не зможуть подолати 5-відсотковий бар‘єр. Наші аналітики пояснили, чому так сталося, розібравши електоральне поле кожної з партій. Аналітичний центр підготував прогноз щодо кількості відсотків, які наберуть партії, та безпосереднє число мандатів (мажоритарних, про які часто забувають, і пропорційних).
Окрім цього, ми спробували спроєктувати, які партії сформують коаліцію у новому парламенті.
Про все це і більше читайте в нашій проєкції!

Company picture

"ВИБОРИ ДО ЄВРОПАРЛАМЕНТУ 2019"

Безперечно, перед Європарламентом як перед одним з ключових органів ЄС стоїть безліч завдань: як впоратись із проблемами, що існують та що наближаються, як налагодити роботу в новому складі заради досягнення цілей спільноти? 
До того ж, до європейських виборів прикуті погляди багатьох провідних політичних сил світу: США, Росії та Китаю. Це тягне за собою необхідність розплутування клубка їхніх інтересів та визначення ймовірних сценаріїв їхнього просування. Не менш важливим є те, яку політику стосовно України проводитиме новий склад Парламенту та які зміни це принесе для нашої держави.
Дізнатись відповіді на всі ці запитання і розібратися в політичних перипетіях Європейського Союзу вам допоможе "Ad Astra". Приємного перегляду!