PER ASPERA – AD ASTRA

I THINK TANK


PER ASPERA – AD ASTRA

I THINK TANK


СПЕЦВИДАННЯ

Company picture

"УКРАЇНСЬКА СИСТЕМА ТОРГІВЛІ ВИКИДАМИ: АЛЬТЕРНАТИВА ВУГЛЕЦЕВОМУ ПОДАТКУ"

Аналітичний центр ADASTRA презентує аналітичну записку про майбутнє системи торгівлі викидами парникових газів в Україні!  
Дана тема стала дуже актуальною для України через прийняття Європейської кліматичної стратегії, деякі елементи котрої (зοкрема, carbon border adjustment mechanism (CBAM) – механізм вуглецевого коригування імпорту) можуть погіршити конкурентну спроможність українських підприємств на ринку ЄС у випадку відсутності рішучих дій влади.
З огляду на нещодавні законопроєкти у ВРУ щодо реформи вуглецевого податку, наша команда вирішила порівняти вуглецевий податок з системою торгівлі викидами парникових газів, щоб вирішити яку з моделей принципу «забруднювач платить» потрібно імплементувати в Україні.
Про все це і більше читайте в нашому дослідженні!

Company picture

"ЯК КОРОНАВІРУС ЗМІНЮЄ СВІТ?"

Пандемія COVID-19 принесла нам не тільки лихоманку чи кашель, а й тонни дезінформації, спроб маніпулювання та сіяння паніки серед населення різних країн. У такий скрутний час саме медіабезпека як складова інформаційної безпеки, забезпечує особистий захист користувача в інтернеті й допомагає не тільки розпізнавати недостовірну інформацію, а й запобігати поширенню дезінформації.
Наші експерти проаналізували сотні різноманітних статей, які присвячені розповсюдженню короновірусу, та виявили дуже неприємний факт: більшість інформаційних джерел так чи інакше піддавалися паніці, публікуючи неперевірену інформацію.
У файлі наведені приклади того, як ЗМІ публікували та розповсюджували фейкову інформацію серед населення. Причина цьому тільки одна: бажання заробити якомога більшу кількість переглядів на своїх ресурсах та розширити свій вплив в інформаційному просторі. У ці часи ми закликаємо Вас довіряти тільки офіційним або перевіреним джерелам інформації.
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Поширюючи фейкові новини, Ви самі стаєте тими, хто розповсюджує паніку. Приємного читання!

Company picture

"ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 2019"

Аналітичний центр ADASTRA у партнерстві з Центром Безпекових Ініціатив презентує дослідження-проєкцію складу ВРУ ІХ скликання — проєкцію результатів парламентських виборів.
Ми розібрали, які політичні сили ввійдуть у парламент, а які ж не зможуть подолати 5-відсотковий бар‘єр. Наші аналітики пояснили, чому так сталося, розібравши електоральне поле кожної з партій. Аналітичний центр підготував прогноз щодо кількості відсотків, які наберуть партії, та безпосереднє число мандатів (мажоритарних, про які часто забувають, і пропорційних).
Окрім цього, ми спробували спроєктувати, які партії сформують коаліцію у новому парламенті.
Про все це і більше читайте в нашій проєкції!

Company picture

"ВИБОРИ ДО ЄВРОПАРЛАМЕНТУ 2019"

Безперечно, перед Європарламентом як перед одним з ключових органів ЄС стоїть безліч завдань: як впоратись із проблемами, що існують та що наближаються, як налагодити роботу в новому складі заради досягнення цілей спільноти?
До того ж, до європейських виборів прикуті погляди багатьох провідних політичних сил світу: США, Росії та Китаю. Це тягне за собою необхідність розплутування клубка їхніх інтересів та визначення ймовірних сценаріїв їхнього просування. Не менш важливим є те, яку політику стосовно України проводитиме новий склад Парламенту та які зміни це принесе для нашої держави.
Дізнатись відповіді на всі ці запитання і розібратися в політичних перипетіях Європейського Союзу вам допоможе Аналітичний центр ADASTRA. Приємного перегляду!