АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

PER ASPERA – AD ASTRA

АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР

Ranked Best New Think Tank by 2020 Global Go To Think Tank Index

PER ASPERA – AD ASTRA

МЕНЕДЖМЕНТ

Члени команди, що займаються стратегічним та оперативним керівництвом ADASTRA. Вони відіграють ключову роль у керівництві офісними функціями, сприянні розвитку установи та забезпеченні відповідності нашим стратегічним цілям.

Illustration

НАША КОМАНДА

Illustration

Юрій Петрик

Виконавчий Директор
Стратегія

au.gro.artsada%40kyrtep

Як генеральний директор ADASTRA, Юрій Петрик керує з акцентом на стретегічну унікальність, направляючи організацію до досягнення операційних цілей. 

Illustration

Олександр Коптєв

Редактор 
Освіта

au.gro.artsada%40veitpok.o

На посаді редактора, Олександр вивіряє та дає рекомендації для покращення текстів, завдяки чому публікуються якісні та грамотно оформлені дослідження.

Illustration

Крістіна Ковальова

Координатор
Фінанси

au.gro.artsada%40avolavok

Вправно координує фінанси та управління стажуваннями у ADASTRA, забезпечуючи фінансову стабільність організації та сприяючи розвитку стажерів у професіоналів.

Illustration

Андрій Матвійчук

Координатор
Освіта

au.gro.artsada%40kuhciivtam

Виконуючи обов'язки координатора з освіти, є вирішальним у розробці та впровадженні освітніх проектів, які підкреслюють прихильність ADASTRA до навчання та розвитку.

Illustration

Варвара Сотнікова

Координатор
Комунікації

au.gro.artsada%40avokintos.v

Варвара налагоджує публічні зв'язки організації, забезпечуючи активну залученість потенційних партнерів та доступність центру для широкої аудиторії.

Illustration

Софія Красун

Координатор
Освіта

au.gro.artsada%40nusark.s

Софія розробляє програму заходів, керує командою, забезпечуючи, що кожен аспект відповідає вимогам високої якості та уважно враховує всі деталі для успішної реалізації проектів.

Illustration

Марія Петрова

Координатор
Фінанси

au.gro.artsada%40avortep.m

Марія створює нові можливості для організації і забезпечує ресурси для реалізації проектів.

Illustration

Марина Матвійчук

Координатор
SMM

au.gro.artsada%40kuhciivtam.m

Марина відповідає за те, щоб наші соціальні мережі завжди були наповнені актуальною інформацією щодо діяльності ADASTRA.

Illustration

Тарас Проданюк

Президент
Київ

au.gro.artsada%40kuinadorp

Як президент центру, Тарас Проданюк виконує роль стимулювання та росту операційної ефективності організації.

Illustration

Віктор Карвацький

Директор з Розвитку
Париж

au.gro.artsada%40yykstavrak

Оперуючи з Парижа як директор з розвитку, Віктор Карвацький керує ростом та розширенням організації, зосереджуючись на стратегіях розвитку та інноваціях.

Illustration

Ярослав Супрун

Директор з Досліджень
Київ

au.gro.artsada%40nurpus

Як директор з досліджень, Ярослав стоїть на передовій дослідницьких ініціатив, які підсилюють базу знань та стратегічний напрямок організації.

Illustration

Крістіна Петронюк

Директор з Правових Питань
Київ

au.gro.artsada%40kuinortep

Як директор з правових питань, Крістіна привносить сильну юридичну компетенцію, захищаючи операції організації та сприяючи дотриманню статутних цілей.

Illustration

Богдан Коваленко

Асистент
Соціальні Мережі


Як асистент з соціальних медіа, Богдан Коваленко відіграє ключову роль у керуванні та підвищенні цифрової присутності організації.

Illustration

Андрій Марценюк

Асистент
Редактор


Працюючи асистентом редактора, Андрій Маценюк забезпечує ясність та якість контенту, підтримуючи редакційний процес з ретельною увагою до деталей.

Illustration

Юлія Івашкевич

Асистент
Редактор


Працюючи асистентом редактора, Юлія сприяє якості результатів, забезпечуючи добре організований редакційний процес.

Illustration

Катерина Середа

Асистент
Веб-адміністратор


Працюючи веб-адміністратором, Катерина забезпечує стабільність сайту та полегшує його використання, оновлюючи інтерфейс та інформаційний контент.

ЗАСНОВНИКИ ADASTRA

Illustration

Тарас Проданюк

Світ міжнародної політики тісно переплетений. Дії, які здійснюють держави на одному континенті, можуть резонувати на інших, постійно формуючи глобальні тенденції та процеси. Як події в Азії, Африці чи Америці впливають на ваше життя? Ми роз'яснюємо це нашим читачам на сторінках ADASTRA.

Illustration

Ярослав Супрун

ADASTRA - це платформа для неупереджених думок, нових ідей та інноваційних підходів. Тут кожен може реалізувати свій потенціал як професіонал, підвищити свої авторські здібності та представити свій унікальний погляд на конкретні міжнародні політичні питання. Ми не накладаємо обов'язкових або факультативних тем; основна вимога - це бажання особи вдосконалюватися та створювати матеріали високої якості.

Illustration

Віктор Карвацький

Згідно з численними українськими ЗМІ, геополітичні інтереси пересічного українця не виходять за рамки того, що відбувається на Заході. Однак ми переконані, що світ простягається набагато далі. Регіони, такі як Африка, Азія, Океанія та Латинська Америка, неправомірно ігноруються. У ADASTRA ми інформуємо вас про поточні процеси та події з усіх куточків земної кулі; адже не існує нудних тем, існують лише недостатньо якісні аналізи.